2 grudnia 2021

W ubiegłym tygodniu, zawodnicy rocznika 2007 rozegrali dwa mecze barażowe, uprawniające do gry w Centralna Liga Juniorów U-15 . Wśród Gedanistów nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły.

Podopieczni Trenerów Waldemara Szpręglewskiego, Tomasza Wiese oraz Piotra Kortasa rywalizowali z drużyną FASE - Football Academy School of Excellence. Pierwszy mecz odbył się w środę w Szczecinie, drugi w niedzielę na boisku głównym przy al. Hallera 201 .

Drużyna ze stolicy województwa zachodniopomorskiego okazała się lepsza od naszych zawodników przez co ona zagra na wiosnę na szczeblu centralnym. Obu Drużynom gratulujemy ambitnej postawy i serca zostawionego na boisku.

Tomek

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Poznaj nas lepiej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
81 0.064542055130005