1 marca 2025
OBÓZ ZIMOWY 2025 - Ustronie Morskie
Podczas tegorocznego obozu zimowego nasi uczniowie wraz z zawodnikami naszego klubu przebywali w Ustroniu Morskim:
2014 z trenerami: Tomaszem Wiese i Piotrem Kortasem,
2013 z trenerami: Marcinem Malinowskim i Piotrem Kolasińskim,
2012 z trenerami: Waldemarem Szpręglewskim i Tomaszem Jeżowskim,
2011 z trenerami: Maciejem Szpilą i Rafałem Stenclem
2010 pod wodzą trenerów: Rafała Ulczyńskiego i Krystiana Aleszczyka,
2009 pod wodzą trenerów: Krzysztofa Bąka i Piotra Kortasa,
2008 pod wodzą trenerów: Karola Wasielewskiego i Kacpra Sałaty.
Na obiektach Gosir Ustronie Morskie oraz Hotel SKAL w pierwszym tygodniu ferii zimowych przebywało ponad 100 zawodników natomiast podczas II turnusu ponad 60 Gedanistów a obóz odbył się we współpracy z firmą Do It Sport.
Dziękujemy za doskonałą organizację!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obozów zimowych.
Tomek