Ogromne podziękowania dla całej kadry szkoleniowej naszej szkoły:
- dyrekcji
- nauczycielom
- trenerom
- wychowawcom
oraz wszystkim pracownikom SMS Gedania 1922 za codzienny trud, zaangażowanie poświęcony czas, przekazaną wiedzę i umiejętności oraz przede wszystkim serce włożone w wychowanie oraz rozwój naszych uczniów składamy najserdeczniejsze życzenia:
ZDROWIA...
CIERPLIWOŚCI...
WYTRWAŁOŚCI...
RADOŚCI...
SATYSFAKCJI...
SUKCESÓW!
DZIĘKUJEMY!