Oprócz treningów piłkarskich prowadzone były także warsztaty psychologiczne oraz zajęcia edukacyjne.
Cały wyjazd był podzielony na dwa turnusy:
- I turnus - 9.10/11.10 - uczniowie LO oraz klas VII i VII,
- II turnus - 11.10/13.10 - młodsi koledzy z klas III - VI.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas wzmocni wzajemne relacje a cały wyjazd będzie dla wszystkich miłym wspomnieniem.
Dziękujemy dyrektorom naszej szkoły za możliwość wyjazdu,a nauczycielom i trenerom za opiekę oraz atrakcyjne zajęcia edukacyjne i treningowe!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kaszubskiego wyjazdu.