16 października 2023

ZIELONA SZKOŁA - Wdzydze Kiszewskie - 9.10 - 13.10

W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły wraz z kadrą szkoleniową przebywali na wyjeździe integracyjnym w kaszubskich Wdzydzach Kiszewskich.

Oprócz treningów piłkarskich prowadzone były także warsztaty psychologiczne oraz zajęcia edukacyjne.
Cały wyjazd był podzielony na dwa turnusy:
- I turnus - 9.10/11.10 - uczniowie LO oraz klas VII i VII,
- II turnus - 11.10/13.10 - młodsi koledzy z klas III - VI.
 
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas wzmocni wzajemne relacje a cały wyjazd będzie dla wszystkich miłym wspomnieniem.
 
Dziękujemy dyrektorom naszej szkoły za możliwość wyjazdu,a nauczycielom i trenerom za opiekę oraz atrakcyjne zajęcia edukacyjne i treningowe!
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kaszubskiego wyjazdu.

 

 

Tomek

 

Artykuły

więcej artykułów

Nasza kadra

więcej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Poznaj nas lepiej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
81 0.042385101318359