IV - klasiści w terminie 14/15.10 reprezentowali rocznik 2013 naszego klubu na turnieju w Kleszczowie natomiast ich młodsi koledzy z klasy III w roczniku 2014 w miniony weekend wystąpili na „Arenie Mistrzów” w Gniewinie
Wszystkich uczniom gratulujemy bardzo dobrego występu !
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.